3. ULUSAL HERÇEV RESİM YARIŞMASI 2022

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen HERÇEV Ulusal Resim Yarışması sonuçlandı. Yarışmaya 9 ayrı kategoride toplam 960 çocuk katıldı. Jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda her kategoriden 5’er öğrenci dereyece girdi. 2 eser ise mansiyon kazandı. 209 çocuğun eser yarışma kataloğuna girdi.

Yarışmaya katılan tüm çocuklara yarışma sonrasında sorgulama sayfasından ulaşabilecekleri isimlerine özel katılım veya başarı belgeleri hazırlandı. Sorgulama sayfasına buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm çocukların kendi yaş grubunda değerlendirildiği yarışmada her çocuğa ismine ve eserine özel gerçek yorumlar ve özel notların içerdiği geribildirim mektubu hazırlandı. Derece alamayan çocuklarımıza isimlerine özel teşekkür belgeleri, velilerimize ise veli mektubu hazırlandı.

Kendi sınıf kademesinde en yüksek puan alan eserlerin sahiplerini kutluyor, yarışmamıza katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyoruz.

Yarışmaya katılan tüm çocuklarımız yarışma sonucunu aşağıdaki linkten sorgulayabilir ve katılım veya başarı belgesi, geri bildirim mektubu, veli mektubu gibi ismine özel sayfalara ulaşabilirler.

3. Ulusal HERÇEV Resim Yarışması 2022
Tema: Toprak
Protokol: TC MEB, TRT EBA
Jüri Ekibi: Cemal TOY, Emine CORDUK FEYZİOĞLU, Güliz GERDAN, Nesibe DURMUŞ
Proje Yöneticisi: Betül TEKİNER
Değerlendirilen Eser Sayısı: 960
Dereceye Giren Eser Sayısı: 45
Mansiyon Alan Eser Sayısı : 2
Yayınlar: HERÇEV 3. Ulusal Resim Yarışması Kataloğu

DERECEYE GİREN ESERLER: